אולם אירועים בתל אביב 

 

בית כנסת הגדול הספרדי אוהל מועד.

  

עומדים לפני אירוע משפחתי משמח? קודם כל, שיהיה במזל טוב. אבל מעבר להסתמכות על המזל חשוב מאוד לזכור שההכנות לאירוע ובחירת אולם האירועים שבו תקיימו אותו הן בעלות משקל קריטי להצלחה שלו. לשם כך, כדאי מאוד לשאול את עצמכם כמה שאלות מנחות שיאפשרו לכם לבחור את אולם האירועים המתאים לכם ביותר:

מהו סגנון האירוע שאתם מעוניינים לקיים? האם מדובר באירוח משפחה וחברים? האם חשוב לכם לחבר את האורחים לאווירה מסורתית ולקיים את האירוע באולם אירועים של בית כנסת? מהי כמות האורחים שאתם מעוניינים להזמין אל האירוע? האם המקום שבו תציינו את השמחה שלכם ידרוש מן האורחים נסיעה ארוכה או קצרה והאם יש חניה זמינה בסמוך לאותו מקום?

 

אולם אירועים בתל אביב

 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

 

בהנחה שאתם תושבי גוש דן ומתעניינים דווקא באולם אירועים בתל אביב, כדאי מאוד שתשקלו בחיוב לבקר בבית הכנסת אוהל מועד בתל אביב. מדוע דווקא שם? כי דווקא בבית הכנסת אוהל מועד אפשר למצוא מקבץ יתרונות ייחודי ביותר בנוף התל אביבי של אולמות האירועים.

אם האירוע שאתם מבקשים להפיק הוא בעל אופי דתי, ניתן להשתמש בחלל בית הכנסת עצמו, המהדהד זיכרונות של מסורת ותפילה שנישאה בו מאז שנת 1923. מתחת לכיפת בית הכנסת המרשימה מקיימים חופות וקידושין, נערים עולים לתורה לראשונה בחייהם בבר המצווה ותינוקות מקבלים את שמם בברית המילה.

לאחר קיום הטקס בלוקיישן הייחודי הזה, עוברים האורחים אל אולם האירועים של בית הכנסת, שם יסעדו ויאכלו מן המטעמים שמכין קייטרינג הבית המצוין של בית הכנסת – בין אם מדובר בארוחה חלבית או בארוחה בשרית. רק תבחרו. מתוך הניסיון שלנו בהפקת אירועים, למדנו גם שחשוב מאוד להעניק לילדים המגיעים אל האירוע עניין מיוחד ולכן מקבלים אורחינו גישה למתחם של אטרקציות – משחקים אתגריים ומשחקי מחשב.

 

הדרכה צמודה של מנהל הטקס וחניה צמודה ומקורה.

 

אל כל היתרונות הללו, שאינם מצויים ברובם באולמות אירועים בתל אביב, ניתן להוסיף את שני היתרונות המשמעותיים מאוד כשמדברים על הפקת אירוע: אולם האירועים של בית הכנסת אוהל מועד נמצא במרכז אחת הערים הגדולות והמבוקשות בישראל, ולמרות מצוקת החניה שמורגשת תדיר במרכז תל אביב עומדת לרשות האורחים חניה זמינה ומקורה, בצמוד לאולם האירועים.

במידה ותבחרו לערוך את האירוע שלכם בבית הכנסת אוהל מועד, יעמוד לרשותכם מנהל הטקס שלנו. הוא ידריך אתכם לאורך כל הנתיב הנעים של ההכנות לקראת הימים המרגשים שצפויים להגיע אל משפחתכם.

 

אולם אירועים בתל אביב

נשמח להפוך את היום החשוב של חייכם ליום המיוחד והמושלם ביותר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים והכוונה נוספת.

 

 

 

 

אולם אירועים בתל אביב

חתונה בבית כנסת

03-5604886