ברית בתל אביב - "אוהל מועד"

 

ברית בתל אביב - בבית הכנסת בגדול בתל אביב "אוהל מועד"

 

נולד לכם בן חדש? מזל טוב. שתזכו לגדל אותו בנחת ובשמחה רבה ושתזכו להכניסו בברית המילה בעתו ובזמנו.

אתם בוודאי מותשים למדי, אחרי הימים המרגשים בבית החולים, ומחפשים מקום לעריכת ברית בתל אביב.

אולם האירועים והיכל בית הכנסת 'אוהל מועד' הוא המקום המתאים ביותר עבורכם לעריכת טקס ברית המילה.

לבית הכנסת אוהל מועד יתרונות רבים מאוד בתור המקום שבו תחגגו את כניסת בנכם הרך לברית המילה. היתרונות מתחילים באולם בית הכנסת המפואר, שבו ניתן לערוך את הברית.

בית הכנסת אוהל מועד הוא אחד הוותיקים בתל אביב והיכל התפילה שלו מעוטר בסגנון קלסי-ספרדי. ה'תפאורה' המסורתית הזאת היא לא פחות ממושלמת עבור הטקס המסורתי העתיק ביותר של העם היהודי. וכל זה – קרוב אל הבית, באופן שמאפשר לערוך את הברית בתל אביב.

 

ברית בתל אביב

 

היתרונות נוספים קיימים ל"אוהל מועד" כשאתם מעוניינים לקיים ברית בתל אביב!

 

אחד היתרונות המרכזיים נובע ממיקומה של תל אביב במרכז הארץ. זה ממש לא משנה אם המשפחה שלכם מגיעה מהצפון, מהדרום או מירושלים – בכל מקרה הנסיעה אל האירוע

שאתם מכינים לא תהיה ארוכה ומתישה מדי. אם האורחים שלכם מגיעים אל הברית בתל אביב בכלי רכב פרטיים, בוודאי יהיה חשוב לכם לוודא שהם ימצאו בקלות מקומות חניה. למרות

שמקומות חניה אינם דבר המובן מאילו במרכז העיר תל אביב, יש לבית הכנסת אוהל מועד

אזור מקורה המיועד לחניית אורחים, עבור המוזמנים לאירועים בבית הכנסת.

 

אם אתם רוצים לדעת מה ניתן יהיה להגיש לאורחים שיוזמנו על ידכם לברית בתל אביב, בבית הכנסת אוהל מועד, התשובה היא – מעדנים תוצרת מטבח השף המיוחד של בית הכנסת. ניתן להזמין סעודה חלבית או סעודה בשרית. כל המאכלים מיוצאים מחומרי הגלם הטובים ביותר, תוך התאמה מרבית לטעם האישי שלכם.

ואם במקרה אתם חוששים מפני ברית מילה בבית כנסת בגלל שאתם שואלים את עצמכם האם ניתן להשמיע מוזיקה במהלך חגיגת ברית מילה בבית כנסת, אנחנו יכולים להרגיע אתכם – מוזיקת רקע מכובדת בהחלט ניתנת להשמעה לקראת טקס ברית המילה עצמו, בהיכל בית הכנסת.

בנוסף ניתן לעשות קבלת פנים מכובדת לאורחים שלכם והתאמה מלאה לבקשותיכם כך שאנו נפיק עבורכם את האירוע המושלם לטקס ברית המילה.

ברית בתל אביב

 

צוות בית הכנסת ערוך ומוכן, בראשות מנהל הטקס של בית הכנסת, על מנת להדריך אתכם צעד אחר צעד. באופן זה, תוכלו לעבור את שמונת הימים העמוסים רגשית, שבין הלידה לברית המילה, מבלי שתיאלצו להיות טרודים יתר על המידה בארגון ברית המילה. נשמח להשיב על כל שאלה שעולה בדעתכם ושקשורה לאירוע המשמח שאתם מתכוונים לחגוג.

 

צרו איתנו קשר בהשארת פרטים או צלצלו ונשמח לעמוד לרשותכם לכל שאלה ועניין .

 

לפרטים נוספים:

טלפון: 03-5604886

פקס:   03-5580030

נייד משה:   052-3856453 

נייד שלומי: 052-4212525 

חתונה בבית כנסת

03-5604886