בר מצווה בבית כנסת - "אוהל מועד"

 

המקום הטבעי והאידאלי ביותר לקיום טקס בר מצווה הוא בבית כנסת. אחרי ככלות הכל, כוללת חגיגת בר המצווה גם עליה לתורה. אז היכן תערכו אותה אם לא בבית הכנסת?

אם תשאלו את עצמכם, היכן נמצא בית כנסת שיהיה מן הצד האחד מקום לתפילה ועליה לתורה ומן הצד השני יהיה אלגנטי ובעל ערך מוסף מספיק כדי שנוכל להזמין אליו את אורחינו לחגיגת בר המצווה בבית כנסת אחרת וייחודית שתוכל להעניק גם את כל התנאים לאירוע בר מצווה מושלם ולסעודה? התשובה היא

 

בר מצווה בבית כנסת אחת: "בית הכנסת אוהל מועד בתל אביב" אשר מארח אין ספור חגיגות בר מצווה בבית כנסת ובעל מוניטין של עשות שנים ועדיין כל אירוע בר מצווה בבית הכנסת מקבלת יחס אישי והרגשה שזהו הטקס הראשון הנערך בבית הכנסת.

 

 

מהם בעצם היתרונות שבעריכת בר מצווה בבית כנסת אוהל מועד?

 

 

 

מלבד אולם התפילה המעוטר והמרשים ביותר,שאליו תזמינו את אורחיכם כדי לשמוע את בנכם קורא בתורה לראשונה בחייו, מציע בית הכנסת אוהל מועד גם בר קבלת פנים שבו יוגשו לאורחים מתאבנים מקייטרינג השף, שתייה קלה, יין ובירה. לאחר הקריאה בתורה תעברו יחד עם האורחים לאולם אירועים שבו תוכלו לערוך סעודה חלבית או בשרית, לבחירתכם. את הסעודה יכין הקייטרינג של בית הכנסת, מטבח שף המשתמש בחומרי גלם מובחרים להכנת סעודה משובחת חלבית או בשרית לבחירתכם.

 

בר מצווה בבית כנסת אוהל מועד

בר מצווה בבית כנסת אוהל מועד מאפשרת לכם גם לוודא שיישמר השקט, למרות שחלק ניכר מן המוזמנים הם נערים ונערות בני 13. בבית הכנסת ישנו מתחם שבו ניתן להזמין מגוון אטרקציות שונות לילדים – ובהן משחקי מחשב ומשחקים אסטרטגיים ומגוון פעילויות אשר יתאימו לאופיו של חתן בר

המצווה.

 

ליווי והכוונה מקצועית לאירוע בר מצווה בבית הכנסת אוהל מועד!

 

בר מצווה בבית כנסת היא אירוע הדורש ליווי והכוונה של אנשי מקצוע. אנשי מקצוע כאלה בדיוק יש לנו בבית הכנסת אוהל מועד, שכל תפקידם להכין בהנחייתכם את כל שדרוש לטקס בר המצווה בבית הכנסת. מנהל הטקס של בית הכנסת ידריך אתכם בכל הדרוש, יציג בפניכם בסיור מיוחד את היכל בית הכנסת. ניתן גם להזמין סידורים מיוחדים לבר המצווה, עם תמונה של חתן השמחה שיחולק לכל האורחים. לצורך ההתרשמות המלאה שלכם, תוכלו לראות סרטונים ותמונות של אירועי בר מצווה בבית הכנסת שהופקו אצלנו, באוהל מועד. כדי שתהיו בטוחים גם באיכות האוכל שיוגש לאורחיכם, תתקיימנה טעימות של כל המנות שיוגשו על שולחנות הסועדים שיגיעו לבר המצווה בבית הכנסת.

בר מצווה בבית כנסת יכולה להיות אירוע מרגש וייחודי. גם אחרי מאות ואלפי טקסי בר מצווה בבית הכנסת שהתקיימו אצלנו, אנחנו נרגשים בכל פעם מחדש ומאחלים לך המון מזל טוב.

 

לכל שאלה ועניין בנושא נשמח לתת לכם את השירות

הטוב ביותר לאירוע בר מצווה אחר וייחודי בבית כנסת.

 

צרו עמנו קשר - 

טלפון: 03-5604886

נייד משה:   052-3856453 

נייד שלומי: 052-4212525 

 

בר מצווה בבית כנסת

 

 

 

 

 

 

 

 

בר מצווה אחר בבית כנסת

חתונה בבית כנסת

03-5604886