חתונה בתל אביב - "אהל מועד"

 

 

הייחודיות של חתונה בתל אביב...

תל אביב המכונה "עיר ללא הפסקה" ו "העיר העברית הראשונה" מכילה בתוכה מגוון רחב ושונה של אולמות אירועים, גני אירועים ומבחר בלתי נדלה של מקומות לחגוג את היום המאושר של חייכם בכל דרך שתבחרו. מבחר התרבויות הגדול שחי בעיר התל אביבית נותנים אופי אחר, שונה ובעל מגוון רחב של אפשריות מכל עיר אחרת בישראל ולכן זוגות רבים בוחרים לחגוג את היום המאושר של חייהם בתל אביב. מגוון האפשרויות הגדול ושפע ההיצע המגוון נותנים לאירוע חתונה בתל אביב אפשרות לקלוע לכל טעמם של הזוגות המתחתנים וע"פ מידותיהם האישיות. חלק נוסף מהסיבות הן בגלל האפשרות למצוא בדיוק את מה שאוהבים או במילים אחרות אך שהם רוצים שהחתונה תיראה. בנוסף לכך נושא הקרבה לערים הנוספות המקיפות אותה והן המיקום הגאוגרפי שהופך את ההגעה של האורחים לפשוטה ונעימה יותר.

 

הפיכת החתונה בתל אביב לאירוע בלתי נשכח שישאיר טעם טוב וזיכרון מושלם!חתונה בתל אביב

אין מי שלא ירצה ואין מי שלא תרצה שהחתונה שלהם תהיה המושלמת והיפה ביותר. לעתים, בתוך כל המולת ההתרגשות שאופפת את החתן והכלה לפני החתונה, נשכחים כמה עקרונות שאמורים להנחות בדרך אל חתונה יפה ומרגשת בדיוק במידה הנכונה. הדברים נכונים שבעתיים כאשר מדובר בחתונה בתל אביב.

כידוע, שאלה טובה היא יותר מחצי תשובה ובדומה לתחומים אחרים – גם בתכנון חתונה בתל אביב חשוב לשאול את השאלות הנכונות: מהיכן המוזמנים שלכם מגיעים? כמה מוזמנים יש לכם? האם אתם מעוניינים לעשות חתונה בתל אביב תהווה מקום מרכזי מספיק לאורחים שלכם? האם אתם מעוניינים באירוע בעל ניחוח של מסורת בית אבא או באירוע מודרני? מהיכן מגיעים האורחים שלכם? מה אמצעי התחבורה שבאמצעותו הם מגיעים והאם, גם כאשר מדובר בחתונה בתל אביב, יש חניה מספקת בסמוך למקום שבו תתחתנו? והאם האולם יוכל לספק לכם את כל הדרישות לכך שהאירוע שלכם אכן יהיה ייחודי ושונה ולא עוד אירוע חתונה ללא אופי שנראה כמו עוד חתונה..

 

חתונה בתל אביב במקום האמיתי!

בית הכנסת אוהל מועד מאפשר לכם לערוך את טקס חתונה בתל אביב ובצורה שונה וייחודית בתוך אולם בית הכנסת מהמפוארים ביותר בארץ ובעל אפשרות אירוח מעל 200 מוזמנים. טקס החופה נערך מול ההיכל וחלל האולם מסודר וערוך בצורה קפדנית כך שכל האורחים יוכלו לראות ולהיות חלק בלתי נפרד מהטקס החופה. האולם שספוג בנעימות התפילות שנישאו בו בכמעט מאה השנים האחרונות, ילוו אתכם לאורך כל האירוע ויתנו הרגשה שונה וייחודית עם טעם אמיתי ליום שלכם. צוות חתונה אחרת ידריך וילווה אתכם כל שלב ושלב, בדיוק מה צריך לעשות ולמה יש לצפות, באופן שיאזן בין הצורך שלכם להישאר עם ראש נקי מטרדות ומדאגות מן הצד האחד לבין יום החתונה מן הצד השני הצורך להיות מעורבים בעיצוב, בנראות, בהגשה ובכל פרט שתבחרו להיות מעורבים.

אמנם יש בתל אביב אולמות אירועים רבים ושפע הצעות אבל יש אולם אירועים אחד שבו ניתן למצוא את כל היתרונות וכל הפתרונות האפשריים לאירוע חתונה בתל אביב שלא יישכח – גם אולם אירועים מרווח, גם בית כנסת ותיק שבתוכו ניתן לערוך חופות, גם חניה צמודה לאולם והכל – כאמור – בתחומי העיר תל אביב. אל כל היתרונות הללו ניתן להוסיף את מטבח השף של בית הכנסת אוהל מועד, שיכין על פי בחירתכם ארוחות בשריות או חלביות, מבחר קבלות פנים ייחודיות ,תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר. אם אתם רוצים לעשות חתונה בתל אביב ושואלים את עצמכם היכן לעשות אותה, התשובה ברורה למדי – בבית הכנסת אוהל מועד.

אתם מוזמנים לקבוע פגישת התרשמות בבית הכנסת כדי להבין מהי חתונה אמתית בתל אביב

 

חתונה בתל אביב

 

 

 

*קרדיט - מאורסים  

 

 

חתונה אחרת אוהל מועד

חתונה בבית כנסת

03-5604886