עיצובים ללא גבולות באולם בית הכנסת!

 

שרי ניראון, מעצבת. צברה ניסיון רב בעיצוב של חללי אירועים ויודעת להתאים כל חלל לאופי הלקוח ולהעדפותיו. היא שואבת את השראתה מהעיצוב הסקנדינבי החמים, עם האווירה הנוחה והרומנטית.

עיצוב חלל בית הכנסת:

לעיצוב בית כנסת ישנו דמיון רב לעיצוב של חללים אחרים, שאינם מקודשים, אולם גם שוני גדול;

באופן כללי מדובר על שילוב מרתק, למשל, בין עיצוב של חתונה יהודית-מסורתית, לבין עיצוב טרנדי-עכשווי-מעין מיזוג בין עבר לעתיד, מסורת וקדושה, לבין מודרנה ואופנה – מה שהופך את חוויית האירוע לייחודית ומלאת משמעות.

מי שביקר בבית הכנסת יודע לומר עד כמה מרהיב בית הכנסת ביופיו; על ידי בחירת קונספט מתאים ניתן לעצב את האווירה על-פי דרישת הלקוח, החל בסגנון חתונת וינטאג' רומנטית וכלה בחתונה קלאסית עם ניחוח יוקרתי.

כל אירועי בבית הכנסת הגדול "אוהל מועד" בתל אביב אינו אירוע רגיל; טקסי החופה, בר המצווה וברית המילה הנערכים בקרבה להיכל הקודש הם בולטים בעוצמתם ויודעים לרגש את אחרון האורחים.

שרי דואגת לעיצוב מוקפד וייחודי – החל בכניסה לבית הכנסת, דרך טקס קבלת הפנים, טקס החופה בהיכל בית הכנסת וכלה בארוחת ערב המשלבת אינטימיות גם חגיגיות. מבחינתה, עיצוב מוקפד של החלל באופן שיתאים לאופי האירוע, לבעלי השמחה ולאורחים הוא ערך ראשון במעלה.

עיצוב בית הכנסת דורש ערכים כמו ידע והבנה במסורת, כמו גם עיצוב גמיש וגמישות עיצובית; גם רגישות לבני-אדם ולצרכיהם בזמנים משמעותיים בחייהם היא ערך שלא יסולא בפז בתחום זה. מעוף הדמיון ושפע יצירתיות הם מעלות הדוחפות פיתוחם של רעיונות מקוריים ופתרונות עיצוביים בהתאם לטרנדים ולחידושים בתחום או שמירה על הסגנון האותנטי.

מומחיות, ידע ומקצועיות, כישרון, דמיון ואהבה – לטובת עיצוב אירוע מושלם

אנו מודעים לחשיבות שבליווי אישי של הלקוח שלנו, החל מבניית הקונספט, המותאם לתקציב שהוגדר מראש, ועד ליצירת האווירה המושלמת ביום האירוע.

חשוב לנו לציין כי ניתן לעצב גם אירוע חתונה בתקציב קטן, ואף אירוע ברית מילה בעיצוב יוקרתי ומפואר.

עיצובים

חתונה בבית כנסת

03-5604886